کتاب دکامرون

اثر جووانی بوکاچیو از انتشارات مازیار - مترجم: محمد قاضی-بهترین کتاب های ایتالیایی

Decameron مجموعه ای از Novellas توسط نویسنده ایتالیایی قرن 14th Giovanni Boccaccio (1313-1375) است. Decameron (c.1351) یک سری سرگرم کننده از صد داستان است که پس از مرگ سیاه نوشته شده است. این داستان ها در یک ویلای کشور در خارج از شهر فلورانس توسط ده مردان و زنان نجیب جوان که می خواهند از نابودی طاعون فرار کنند، گفته شده است. مهارت Boccaccios به عنوان یک نمایشنامه نویس استادانه در این پرتره های زنده از مردم از همه ایستگاه های زندگی نمایش داده می شود، با توطئه هایی که در تنوع بسیاری از واکنش های انسانی وجود دارد.


خرید کتاب دکامرون
جستجوی کتاب دکامرون در گودریدز

معرفی کتاب دکامرون از نگاه کاربران
بسیاری از مردم این کتاب را خوانده اند و بسیاری از نویسندگان بزرگ از آن قرض گرفته اند، منتقد GoodReads واقعا انتخابی ندارد، اما 5 ستاره به آن داده است. روز مورد علاقه من، موضوعی است که من اختصاص داده ام و نقل قول می کنم: بیست، آنها به مقدار زیادی نیاز دارند. @ اگرچه صادقانه است، کتاب هرگز در هیچ نقطه ای خیلی دور از زلزله نیست که توضیح می دهد تقاضای چند ساله اش. مشکل با Decameron این است که مردم در طول وحشت زده می شوند. آنها از زمان مورد نیاز برای خواندن تمام 100 داستان و عقب رفتن فکر می کنند. با حل کردن خواندن ده داستان هر سال و رسیدن به ده سال، مشکل حل شد. هنگامی که این کار را می کنید می توانید بدون ترس از شکست شروع کنید. بعضی افراد متوجه می شوند که این کتاب در Serengetti یا در یک کافه در کنار کانال گراند ونیز کمک می کند. من آن را در پاسیو در مقابل حمام بخار من در Karelia خواندم. هنوز فکر می کنم که 10 داستان در هر سال، بهترین است. این اجازه می دهد تا شما در کنترل فرآیند باشید. برای صادق بودن در سال سوم، در حمام بخار داستان داستان طعم پاپ کورن شور را به دست آورد و من 800 داستان را در سه هفته خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
Boccaccio، La Fontaine، Chaucer، de Musset و غیره این ساختمان بزرگ است. نویسندگان \"دکو\" در روح اخلاق و فضیلت خود ماندند و در پایان پایان نویسنده به پایان کتاب نیاز دارند. اعلام کرده است من فکر می کنم که این ممکن است در برخی از نقاط با خوانندگان مواجه شود. در چنین بخش بزرگی از کشور، روحانیت شکایت را مورد انتقاد قرار داده است، و این وضعیت به نظر می رسد که بخشی از این کتاب را ببیند.

مشاهده لینک اصلی
من متنفرم بگم که من رها شده یا DNFd این، اما من فقط نمی توانستم بیشتر بخوانم. من خوشحالم که باید کتاب را تا روز 7 و داستان 2 بخوانم. این داستانها اغلب تکراری بود و با وجود این که هر روز یک موضوع متفاوت ارائه می داد، برخی از داستان ها به راحتی همپوشانی داشتند و من به نقطه ای رسیدم که هیچ نظری ندارم کاراکترهایی که در آن داستان هستند و حتی داستان آن حتی توسط فردی گفته می شود. من سعی کردم روزها را بین روزها و پس از آن داستان های خودم ترک کنم، اما به طور کلی هنوز در خلق این کتاب نیستم. چند تا از داستانها هم همینطور بود: a) فقط خوب نیست؛ ب) خواندن دلپذیر نیست. (بعضي ها هم از زنان خيلي ناراحت شده اند و به من كمي فروختند و بله، من آگاه هستم كه اين كتاب در قرن چهاردهم نوشته شده است، اما اين كتاب ساده تر نيست). من خوشحالم كه خواندن همان مقدار که من انجام دادم و محتوا را ترک آن وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
10 نفر 10 روز 10 داستان هر یک. این یکی از آن کتاب هایی است که برای اولین بار در مدرسه خوانده ام و خیلی دوست داشتم که آنها را کامل خواندم. داستان های مختلف با کیفیت هستند، کسانی هستند که خنده را، OTRS عجیب و غریب یک حد و برخی بسیار خسته کننده، اما به عنوان یک یادداشت مشترک است که آنها را اداره کند سطح معینی از تمایلات جنسی وجود دارد (اقتباس به à © کمی، من این معنی است که در واقع هیچ چیز explÃcito وجود دارد) و هر روز یک temática.Cada جدید وجود دارد یکی از روز دارای یک مقدمه است که در واقع بسیار جالب و شخصیت را از صدایی که به رسمیت شناخته شده، حتی اگر نام خود را به عنوان fijos.Comentario تصادفی نیست : در یک نمایشگاه کتاب، نسخه کامل را در پوششهای سخت، در 10 دلار پزو (چیزی حدود 0.50 دلار)

مشاهده لینک اصلی
بنابراین، در نهایت، یک نسخه پنجاه سنت از پنگوئن Decameron فرستاده شده توسط مک ویلیام پیدا کردم و در اینجا یک ترانس جدید به افق می رسد؛ این یکی توسط Wayne A. Rebhorn از نورتون. در زیر یک بررسی از جدید yorker.http: //www.newyorker.com/arts/critics...است. حجم همراه آموزنده به Decameron Rebornnâ € ™ ثانیه اخیر Fabliaux: ترجمه آیه جدید، ترجمه شده توسط Nathaniel E. Dubin و توصیف شده توسط R. Howard Bloch در مقدمه، به عنوان اولین مجموعه قابل توجهی از fabliaux، در هر زبان، برای امروز خواننده عمومی. @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دکامرون


 کتاب باجه ی تلفن میان دو دنیا
 کتاب زندان های من
 کتاب The Tartar Steppe
 کتاب تلخ و شیرین رسانه های اجتماعی
 کتاب زندگی زیبا
 کتاب دختر بچه ای که گل ها را می خورد