تازه ها

1396-11-18 13:58   |   کد مطلب: 999
رییس اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان اردبیل
«مدرسه انقلاب» در بیش از 100 آموزشگاه در سطح استان برگزار می شود
رییس اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان اردبیل گفت: ششمین دوره نمایشگاه های دانش آموزی با عنوان « مدرسه انقلاب » از ابتدای دهه فجر برای نمایش مظلومین شهدای انقلاب و ظلم رژیم ستم شاهی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ادیب رسا محسن امینی رییس اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان اردبیل در بازدید از نمایشگاه دانش اموزی مدرسه دخترانه فدک، گفت: ششمین دوره نمایشگاه های دانش آموزی با عنوان « مدرسه انقلاب » از ابتدای دهه فجر برای نمایش مظلومین شهدای انقلاب و ظلم رژیم ستم شاهی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در بیش از 100 دبیرستان در سطح استان نمایشگاه های مدرسه انقلاب در حال برگزاری است، افزود: این نمایشگاه ها به ابتکار خود دانش آموزان تحت عنوان غرفه های جهان بدون ترور،  غرفه کارنامه سیاه پهلوی و دستاورد های انقلاب اسلامی محیا شده برای برای بازدید عموم مردم شریف استان آماده می باشد.

امینی اضافه کرد: بحث روایت گری توسط خود دانش آموزان از مهمترین دستاورد های این نمایشگاه ها می باشد که از آغاز دهه فجر با شرکت در قرارگاه های 30 گانه استان و استفاده از جزوه ها و فضا های آماده شده برای تربیت نسل انقلابی، بصورت کامل آموزش می بینند.

 

 

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.