تازه ها

1396-11-01 09:56   |   کد مطلب: 967
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: حرکت به سوی درآمد زایی و کاهش هزینه های جاری از الویت های آموزش و پرورش استان اردبیل می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ادیب رسا احمد ناصری مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل در گفتگو با ادیب رسا، با بیان اینکه آموزش و پرورش ترسیم کننده آینده هر مملکتی است و باید در کنار هم مشکلاتی که سر راه این مجموعه وجود دارد را حل کنیم گفت: حرکت به سوی درآمد زایی و کاهش هزینه های جاری از الویت های آموزش و پرورش استان اردبیل می باشد.

وی عنوان کرد: درآمد آموزش و پرورش استان در سال جاری 35 درصد افزایش داشته به طوریکه از 96، 14 میلیارد تومان موافقت نامه امضا شده است، 60 درصد آن تحقق پیدا کرده است.

ناصری ضمن اشاره به کمبود هایی که در منابع مالی برای آموزش و پرورش وجود دارد، افزود: نباید فقط به منابع محدودی از طرف دولت برای آموزش و پرورش تعیین می شود اتکا کرد به طوریکه آموزش و پرورش استان در سال جاری آورده قابل توجهی از طریق فروش خودرو های اقساطی، اجاره سالن های ورزشی و حتی درآمد هنرستان های استان، کسب کرده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل با تاکید بر اقدامات انجام گرفته در خصوص معیشت و خدمات رفاهی فرهنگیان استان، تصریح کرد: باید عرض کنم رقم وام های ضروری افزایش پیدا کرده و در مقابل مدت زمان انتطار برای اعطای این تسهیلات نیز به حداقل رسیده است و در زمینه مراکز رفاهی اقدامات ارزنده ای از قبیل احداث درمانگاه، مراکز تفریحی و سالن های ورزشی در سطح استان صورت گرفته است.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.