کتاب مخمصه

اثر هارلن کوبن از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-بهترین کتاب های ایتالیایی

«مي­دانستم که باز کردن آن در قرمز زندگي­ام را تباه مي­کند...»

وندي تاينس، خبرنگار تلويزيون، با تعقيب متجاوزان جنسي و به دام افکندن آن­ها در جلوي دوربين اسم‌ورسمي براي خود به هم زده. اما وقتي يک فعال اجتماعي به نام دن مرسر در دام او مي­افتد و با پرونده­ي ناپديد شدن دختر هفده‌ساله‌اي اهل نيوجرسي مرتبط مي­شود، پيامدهاي تکان­دهنده­ي آن باعث مي­شود وندي به غرايز خود در مورد انگيزه­هاي اطرافيانش شک کند...

«مخمصه» هفدهمين رمان هارلن کوبن، نويسنده­ي مشهور آمريکايي اهل نيوجرسي است که در سال 2011 منتشر شد و مانند هشت کتاب اخير او در صدر پرفروش­ترين­هاي نيويورک­تايمز قرار گرفت. آثار او تاکنون به چهل‌وسه زبان ترجمه شده، و تنها نويسنده­اي است که موفق شده هر سه جايزه­ي ادگار، آنتوني، و شيِمِس را دريافت کند.

هارلن کوبن استاد حال حاضر رمان­هاي پرپيچ­­وخم است-دن براون.


خرید کتاب مخمصه
جستجوی کتاب مخمصه در گودریدز

معرفی کتاب مخمصه از نگاه کاربران
بله، اگر من مجبور شدم از طریق یک تماس تلخ صحبت کنم، من نتیجه گرفتم کوبن آن را دوباره به طور معمول انجام دهد. اما من قصد دارم کمی بیشتر صحبت کنم. اول و مهمتر از همه، این کتاب با یک تماس کاپیتان قرمز به نام دن مرسر آغاز می شود. دستیار فکر می کند که او قصد دارد تلویزیون را بر روی یک تلویزیون قرار دهد و او یک pedophile است. این خبرنگار وندی است. این کتاب چند راه دارد، که در طی آن یک کتاب ذکر شده است. کتاب ها از پیشرفت کتاب شکایت دارند و من نیز گفته شده است که چگونه این کارها متصل می شوند، اما نویسنده هنوز هم به طور معمول کار می کند. حتی زمانی که می گویید آن را گذرانده اید، به موقعیت جدیدی می رسیم. شخصیتی که حوادث کتاب را مورد سوال قرار می دهد، وندی است، که خیلی قبل از آن اشاره کردم. توده ها می گویند که دین بی گناه است و او این قطعه پیتزا را مصرف می کند. شما می دانید که توطئه پیچیده است در وسط به عنوان کتاب از طریق چیزهایی مانند روابط مخلوط، مسائل مربوط به آب، غفلت، تاثیر وبلاگ های اینترنتی جریان است. من تحت تاثیر داستان بودم، و همانطور که در هر کتاب بود، من در این مورد هم نا امید نبودم. او یک افسر پلیس بود. اگر قبلا قبلا کتابهای کوبن را خوانده اید و با آن آشنا هستید. PS: این نیز یک پاداش اضافی برای من برای دیدن وینین در مجموعه ای از شخصیت های در سری میرون بولیطار است.

مشاهده لینک اصلی
خنده دار من دوست داشتم خواندن کبن را بسازم، اما شروع به خندیدن از توطئه های بیش از حد پیچیده و بسیاری از شخصیت های کم عمق و بی انتها کردم. شخصیت های بیشماری وجود دارد که معرفی می شوند و اغلب آنها واقعا خط داستان اصلی را به حرکت در می آورند (اگر کسی می تواند آن را بفهمد). آنها واقعا بسیار قابل اعتماد هستند و اگر من به آنها اعتقاد ندارم، من واقعا هرگز به خط داستان غیر قابل اعتماد او می نویسد. این کتاب شامل داستان های چند داستان در مورد یک نمایش تلویزیونی پنهان شده پاتوفیل دزد دریایی و یک دختر جوان از دست رفته. خطوط تقسیم بندی زیادی وجود دارد که به سختی می توان گفت که کجا نویسنده می خواهد برود. طبق معمول، کوبن از رویکرد معمولش تغییری نخواهد کرد تا به پایان برسد به همان اندازه که به نظر می رسد در آخرین لحظه به عنوان وسیله ای برای متصل کردن تمام قطعات شل که او در طول راه ایجاد کرده است، ظاهر می شود. من مدت ها از خستگی زمان خود را در نوشتن نوشته ام و او را همراه با جیمز پاترسون، استوارت وودز و همکارانش می گذرانم. آل من مطمئن هستم که او در لیست بهترین فروشندگان موفق خواهد شد، اما این بدون من خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
وقتی خواندن این کتاب را در 120 صبح به پایان رساندم، نیم ساعت به فکر تفکر در مورد این کتاب بودم. چه اتفاقی افتاد و پیچ و تاب کرد. اگر این یک نشانه ای از یک کتاب خوب نیست، نمیدانم چه خبر است. این کتاب دارای تمام پیچ و تاب های طبیعی است که باعث می شود کوبن چنین نویسنده شگفت انگیزی باشد. پیچ و تاب ها در سراسر کتاب بدون استراحت ادامه دارد و این چیزی است که شما را به عنوان یک خواننده مشغول به کار است. پیوندهای موجود در کتاب به رمان های قبلی وجود دارد، که من معتقدم نویسندگان روش پاداش دادن به طرفداران وفادار هستند. من این دلایل کوچکی را دوست دارم که به این معنی است که خوانندگان جدید هنوز هم می توانند از کتاب لذت ببرند، اما طرفداران قدیم قدیم، به دنبال ارتباطات هستند. این باعث می شود که من بخواهم کتاب های قبلی را بخوانم تا ببینم آنچه در آنها از دست داده ام. سرعت حرکت سریع، پیچ و تاب و چرخش و عمل ثابت به این معنی است که هارلان کوبن به سرعت تبدیل به یک مورد علاقه من است. اگر شما هر گونه پیشنهاد خود را بخوانید، از شما خواسته ام تا نگاهی به شما نداشته باشم. یکی دیگر از خواندن عالی است.

مشاهده لینک اصلی
وای! این یک جاسوس است وندی تاینز خبرنگار است که دندان هایش را به یک داستان در مورد شکارچیان کودک غرق کرده است. او و شریک تیم خود را با پلیس به طوری که از طریق اینترنت پخش می شود درست مثل یک نمایش تلویزیونی محبوب. یک مرد، دن مرسر، در شبکه گیر می آید، اما او به شدت انکار می کند که او یک شکارچی کودک است. وندی آن را باور نمی کند. در میان همه این یک دختر 17 ساله به نام Haley که ناپدید شده است. بسیاری معتقدند که دن مرسر Haley را برد و او را کشت. چندین قطعه و لایه برای این رمز و راز وجود دارد. و چند کاراکتر در یک دست کم مهارت، قطعه ممکن است گیج کننده باشد، اما کوبن داستان با داستان elan را بافته می کند. هیچ چیز آن چیزی نیست که به نظر می رسد. من شخصیت وندی تاین را دوست داشتم، هرچند او شخصیت سهام «مادر تنها پسر نوجوان» بود (یکی از شخصیت های حیوان خانگی من). وندی ضعیف بود او یک مامور TSTL نیست می خواهم او را دوباره در داستان کوبن ببینم.

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره اما من دور خواهم شد چون نویسنده را دوست دارم و واقعا داستان را دوست دارم. من بسیاری از کتابهای هارلن کوبنز را خوانده ام. من از دلایل مختلفی لذت می برم: کاراکترهای بزرگ، طنز، طرز تهیه و پخت و پز، چرخش و چرخش های غیر منتظره و قلاب های آن که تا آخر عمر حلق آویز می شوند. این کتاب همه چیز را دارد. من از شخصیت های اصلی این یکی لذت بردم. آنها خوب کشیده شدند. خط داستان مشغول بود اما من آن را دوست داشتم. پس چرا کسر نیم ستاره؟ فقط یک شکایت دارم شخصیت های بیشمار زیادی در این وجود داشتند و به نظر می رسید کمی مشابه هستند. من معمولا در بسیاری از کتابها نمیتوانم آنها را نادیده بگیرم چون معمولا آنها نقشهای جزئی دارند. نه اینجا اینجا همه آنها اطلاعات کلیدی داشتند تا من مجبورم آنها را بکشم. آن را بارها احساس خستگی کرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مخمصه


 کتاب شهریار
 کتاب نشانه شناسی
 کتاب خروج مرد بیوه
 کتاب توبیاس و فرشته
 کتاب جهنم سوت و کور است
 کتاب فلسفه سیاسی ماکیاولی