کتاب مخمصه

اثر هارلن کوبن از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-بهترین کتاب های ایتالیایی

«مي­دانستم که باز کردن آن در قرمز زندگي­ام را تباه مي­کند...»

وندي تاينس، خبرنگار تلويزيون، با تعقيب متجاوزان جنسي و به دام افکندن آن­ها در جلوي دوربين اسم‌ورسمي براي خود به هم زده. اما وقتي يک فعال اجتماعي به نام دن مرسر در دام او مي­افتد و با پرونده­ي ناپديد شدن دختر هفده‌ساله‌اي اهل نيوجرسي مرتبط مي­شود، پيامدهاي تکان­دهنده­ي آن باعث مي­شود وندي به غرايز خود در مورد انگيزه­هاي اطرافيانش شک کند...

«مخمصه» هفدهمين رمان هارلن کوبن، نويسنده­ي مشهور آمريکايي اهل نيوجرسي است که در سال 2011 منتشر شد و مانند هشت کتاب اخير او در صدر پرفروش­ترين­هاي نيويورک­تايمز قرار گرفت. آثار او تاکنون به چهل‌وسه زبان ترجمه شده، و تنها نويسنده­اي است که موفق شده هر سه جايزه­ي ادگار، آنتوني، و شيِمِس را دريافت کند.

هارلن کوبن استاد حال حاضر رمان­هاي پرپيچ­­وخم است-دن براون.


خرید کتاب مخمصه
جستجوی کتاب مخمصه در گودریدز

معرفی کتاب مخمصه از نگاه کاربران
بسیاری از زیرمجموعه های جالب کوچک در این یکی، از جمله بازاریابی ویروسی، دروغ اینترنت و بررسی های جعلی برای فروش کتاب ها. همچنین یک پیام در مورد بخشش (از همه چیز!) وجود دارد. کوبن کار بسیار خوبی است که پدر و مادر را برای دخترش دوست دارد. او عواطف پیچیده، اختلالات فلسفی و مشکلات اجتماعی را در داستان، و همچنین طنز، شوخ طبعی و سارکاسم ترکیب می کند. این تنگترین داستان Cobens نیست. در حال حاضر یک نسخه ی مرده درباره ی Dan درست در پرولوگ وجود دارد! من آن را فورا متوجه شدم و به خودم تمام توانم دادم که من باید اشتباه کنم. من نبودم با توجه به نقص، شاید Caught فقط سه ستاره را مستحق می کند. اما --- هنگامی که زمان خواندن روزانه من دور گردید، این کتابی بود که می خواستم برای اولین بار به آن دسترسی پیدا کنم. این نیز در مورد زمانی بود که من در طول روز در حال انجام کارهای دیگر بودم. من باید این چیزها را به رتبه نهایی من اختصاص دهم و آن ستاره چهارم را بدهم.

مشاهده لینک اصلی
هیجان انگیز فصل تابستان مناسب است که هر دو غرایز روده من را پخش کرده اما من تا حد امکان حدس زدم. یک دختر نوجوان ناپدید می شود و یکی از کارکردهای غیرقانونی @ ning @ که توسط یک خبرنگار تلویزیونی پرطرفدار به دست می آید، خالی از خشونت است. با این حال، همه چیز در حومه نیوجرسی چیزی به نظر نمی رسد. وندی تاینز به عنوان خبرنگار شروع به مشکوک شدن می کند که او و موضوعش، دن مرسر، هر دو راه اندازی شده اند، چیزها حتی پیچیده تر می شوند. کوبن لذت بردن از درهم و برهمی تاریک زندگی حومه شهر را در بر دارد، اما همچنین موضوعات تمجید و شکنندگی شهرت در عصر اینترنت را بررسی می کند. با وجودی که برندهای کمدی (از رمان های Myron Bolitar) کمی احساس خجالت می کنند، بقیه رمان به طور قطع به سمت قطعنامه شگفت انگیز (حداقل برای من) متمرکز می شوند. با این حال، فکر می کنم کوبن می تواند نوشته هایش را بیشتر کند، این کاملا خوب است چون کوبن در یک روز متوسط، هنوز هم بهتر است (و سرگرم کننده تر) از بسیاری از نویسندگان در یک روز خوب است.

مشاهده لینک اصلی
کوبن آن. واقعا، اکنون می توانیم بگوییم چیزی است که قبلا در مورد عظمت کتاب هایش صحبت نشده است. یک بار دیگر خودم را متوجه می شوم که آن را تا چند صفحهای که در آن پیچ خورده است، پس از پیچ و تاب و ترک من پس از خواندن خسته. Harlan، اگر شما در حال خواندن این می خواهم از شما برای پیدا کردن راه برای کار Win به این کتاب بدون آن که باید در مورد Myron Bolitar از شما سپاسگزارم. من از تمام کتاب های شما لذت می برم، اما اگر می توانید راهی برای نوشتن یک رمان در مورد فرار از برنده ها پیدا کنید زمانی که او با Myron مخالف نیست (جزء جنس زندگی او نیست، بلکه بخشی است که او مردد بد است). من واقعا از آن قدردانی می کنم.

مشاهده لینک اصلی
بانوی جوان هفده ساله از بین می رود خانواده او هیچ چیز را برای سه ماه هیچ چیز را برای سه ماه می شنود و در حال حاضر همه به شدت بسیار وحشتناک هستند. روزنامه نگار وندی تاینز مصمم است که با استفاده از برنامه های پخش رادیکال های جنسی را شناسایی و از بین ببرد. اخیرا تمرکز خود را بر روی: کارگر اجتماعی شناخته شده به عنوان یک همراه برای نوجوانان تحریک شده است. وندی به عنوان یک جنگ گروهی برای تطبیق با از دست دادن بانوی جوان گمشده و شکارچی که ممکن است او را گرفته باشد، تأیید می کند که او نمیتواند اعتقادات خاص خود را - و یا اهداف کلی جمعیت در اطراف او را باور کند.

مشاهده لینک اصلی
â € گاهی اوقات همه چیز نیست که به نظر می رسد à © اما گاهی اوقات à © حتی ... خوب، نمی há تماس به ... هارلن Coben واقع یک استاد ©um در نوشتن خواندن اجباری و آخرین کتاب های غیر منتظره، که خواننده در صفحه اول و شگفتی در آخرین @ .There کتاب دوست داشتم نویسنده بود مجذوب اما در پیچ و خم و نهایی که هیچ چیز نمی انتظار فقط برای خیلی ارزش pena.Gostei TAMBA © متر بود £ گنجانده شده است که از یک شخصیت حماسه مایرون Bolitar برای کمک به یک نقطه از طرح. من فکر می کنم آن را مانند یک دستکش در این داستان مناسب است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مخمصه


 کتاب کوره راه لانه های عنکبوت
 کتاب در عین حال
 کتاب خاطره ای از دو دوشنبه
 کتاب میدان ایتالیا
 کتاب افسانه های دگردیسی
 کتاب رفیق دن کامیلو